2025: Dit is Helmond; Kijkdoos vol Herinneringen
Dit is Helmond heeft vorige week opnames gemaakt over de Kijkdoos waarbij Paul de Maat, de maker, en Annique van den Heuvel van CultuurContact vertellen over het ouderen project waarvoor de Kijkdoos is gemaakt.
2025: Rol en positie Gemeente Helmond binnen de Brainport Regio
Voor de opnames is het EDAH-Museum als locatie gebruikt.
2025: Geen Wonder wel Bijzonder
Is een uitzending uit de serie Geen Wonder Wel Bijzonder van omroep Gemert uit november 2025.,
2023: Vergeten Brabantse Merken
2023: Ruimte voor Kunst langs het spoor
Qkunst heeft in 2019, i.v.m. hun 15-jarig bestaan, een prijsvraag uitgeschreven waarbij zij vroegen om objecten die geschikt zouden zijn voor een kunstwerk. Esther Hartzema heeft, als kwartiermaker, in overleg met alle betrokkenen het gebouw van Van Gend & Loos aangemeld. Er waren 3 prijswinnaars waaronder het Van Gend & Loos gebouw en dat heeft geresulteerd in de mural die door Gino But Hoiting aan de spoorzijde van Loods20 is aangebracht. Qkunst maakt ieder jaar een filmpje van een project dat zij hebben gedaan. Op 1 juni heeft Qkunst, dit filmpje opgenomen aan de buitenzijde van het gebouw, vanuit de trein en ook binnen zowel in het Draaiorgelmuseum als het EDAH-Museum.
2021: Dit is Helmond: De Rondleiding
Aflevering loods20
Deze is opgenomen in 2021 voor de opening in 2021.
2015: Dit is onze wijk
Werving vrijwilligers Edah Museum. Deze opnames zijn met name gemaakt om de rol van de vrijwilliger in beeld te brengen.